Kiitos, kun tuet sivuston toimintaa
Kun hankit retkeilyvarusteita ja kirjoja boldattujen sinisten linkkien ja painikkeiden kautta, minä saan pienen provision, mutta sinä et maksa yhtään ylimääräistä. Kiitos, kun tuet KAUKOKAIPUUn toimintaa ja mahdollistat lukukokemuksen ilman mainosbannereita.
Norja ja Kirgisia polttelisi täälläkin. En voisi myöskään vastustaa kiusausta jos tulisi halvat lennot sinne ihanaan Georgiaan. Azerbaijan ei haittaisi myöskään yhtään! Tervetuloa pohjoiseen, koska tahansa 🙂 Sulle on meidän Rollokodissa sitten aina vierashuone vapaana 🙂
Voi kun ihanaa, kiitos Maarit, oot huippu <3 Tuun sinne varmasti ihan pian kyläilemään! 🙂
Onneksi ei nilkalle käynyt pahemmin:) Upeat nuo huivit kuvissa,mistpäin?
Bolivia,porque no….
Nuo huivit ovat juurikin Bolivian ständiltä tuolta Matkamessuilta. Siitä se idea sitten irtosikin, kun juttelin maahantuojan kanssa tuosta kohteesta. 🙂
Upeita reissusuunnitelmia! Ja voi että, ei ne uhkarohkeat kiipeilykokemukset mitään, mutta ne portaat…! 😀 Toivottavasti nilkka paranee kävelykuntoon nopeasti, että pääset nauttimaan täysillä tulevista seikkailuista.
Nyt jo mennään ilman keppejä, mutta viime yönä olisi kannattanut pitää vielä tukea. Aamulla aristi taas jonkun verran, eli oon varmasti unissani remponut menemään ties missä.. 🙂 Mutta kyllä se tuosta pian paranee!
EN KESTÄ! IHANAA!
<3 anteeksi huutaminen. IHANAA!
No huh! Kylläpä kuulostaa hyvältä!